Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Nápravy, osy, tlumiče
- Nápravy
- Nebrzděné do 750kg
- Náprava AL-KO UBR 700-5 (750 kg) a=1450 mm, 100x4, patky 50
Náprava AL-KO UBR 700-5 (750 kg) a=1450 mm, 100x4, patky 50
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Náprava AL-KO UBR 700-5 (750 kg) a=1450 mm, 100x4, patky 50Skladem6 049,00 Kč/ ks4 999,17 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Výrobce: | AL-KO |
|---|---|
| brzděná/nebrzděná: | nebrzděná |
| maximální zatížení nápravy: | 750 kg |
| šířka nápravy v montážních úchytech: | 1450 mm |
| šířka nápravy přes dosedací plochy bubnů/nábojů: | 1880 mm |
| kolový úchyt: | 100x4 |
| úhel ramen: | 25 ° |
| hmotnost: | 21 kg |
| odolnost vůči vodě: | Standardní |
Náprava nebrzděná AL-KO Plus Optima UBR 700-5 (750kg), A=1450mm, C=1880mm, 100x4, patky 50mm.
Parametry
VýrobceAL-KO
Zboží zařazeno v kategoriích






