- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Nápravy, osy, tlumiče
- Nápravy
- Brzděné nápravy pro listová péra do 1500 kg
- Náprava AL-KO Starr Plus BS (1500kg) a= 700 mm, 112x5
Náprava AL-KO Starr Plus BS (1500kg) a= 700 mm, 112x5
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Náprava AL-KO Starr Plus BS (1500kg) a= 700 mm, 112x5Není skladem11 928,00 Kč/ ks9 857,85 Kč bez DPH
Pevná náprava s brzděnými kolovými jednotkami AL-KO pro osazení na listových pružinách. Používá se v kombinaci se speciálními hydraulickými tlumiči AL-KO. Oproti dnes běžnému odpružení různými systémy gumových elementů poskytují nápravy s listovými pery výrazně měkčí pružení. Spolu s kvalitními hydraulickými tlumiči pérování se tak postarají o dokonalé vyhlazení všech rázů zapřičiněných nerovnostmi vozovky. Pomáhají tak eliminovat poskakování přívěsu na příčných prazích, výtlukách i polních cestách. Výborně se hodí pro užití na přívěsech určených k převozu křehkých nebo na otřesy náchylných materiálů a výrobků jako sklo, sádrokarton, svítidla, porcelán apod. Kvalitní odpružení s výborným zatlumením ocení i ti, kteří využívají přívěs pro převoz lehkých nákladů. Jízda po nerovnostech je i s málo naloženým nebo prázdným přívěsem pohodlnější a bezpečnější, otřesy netrpí náklad ani vlastní rám přívěsu.
Součástí balení je pevná náprava osazená dvěma kompletními kolovými jednotkami.
Pozor: Listová péra, dorazy, hydraulické tlumiče a materiál pro jejich montáž je nutné dokoupit zvlášť.
| Výrobce: | AL-KO |
|---|---|
| brzděná/nebrzděná: | brzděná |
| maximální zatížení nápravy: | 1500 kg |
| šířka nápravy v montážních úchytech: | 700 mm |
| šířka nápravy přes dosedací plochy bubnů/nábojů: | 1150 mm |
| kolový úchyt: | 112x5 |
| kolová jednotka: | AL-KO typ 2051AB STARR (pr. čepu 39 mm) |
| hmotnost: | 38 kg |
| samostavy: | ne |
| odolnost vůči vodě: | Standardní |
| povolený zális kola (ET / IS): | 27-33 mm |
Dostupnost: 16 týdnů







