Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Kola, pneu, disky
- Kola
- 10"
- Kolo 145 R10 84/82N Wanda WR068 (500 kg) 100x4 M+S
Kolo 145 R10 84/82N Wanda WR068 (500 kg) 100x4 M+S
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží3
Kolo 145 R10 84/82N Wanda WR068 (500 kg) 100x4 M+SNení skladem1 997,00 Kč/ ks1 650,41 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| šířka pneu: | 145 mm |
|---|---|
| průměr disku: | 10 " |
| index nosnosti: | 84 (500 kg) |
| index rychlosti: | N (140 km/h) |
| maximální povolené huštění: | 450 kPa |
| šířka ráfku: | 3,5 " |
| zális: | ET -2 (IS -2) |
| průměr středového otvoru: | 60 mm |
| průměr roztečové kružnice šroubů: | 100 mm |
| počet děr pro šrouby: | 4 |
| dosedací plocha šroubů: | Kulová |
| období: | celoroční M+S |
| Part ID: | 50186000 |
| Objednací číslo: | 50186 |
Související zboží 3
0 hodnocení
34,00 Kč
/
ks
28,10 Kč
bez DPH
34,00 Kč
/
ks
28,10 Kč
bez DPH
Skladem
0 hodnocení
582,00 Kč
/
ks
480,99 Kč
bez DPH
582,00 Kč
/
ks
480,99 Kč
bez DPH
Skladem
0 hodnocení
1 665,00 Kč
1 376,03 Kč
bez DPH
1 665,00 Kč
1 376,03 Kč
bez DPH
Není skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








