Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Konstrukční díly
- Oje výškově stavitelné a díly
- Výškově stavitelná oj AL-KO Optima 161 VB, 850-1600kg, E=1410 mm, pro kol. jed. 1637/2051
Výškově stavitelná oj AL-KO Optima 161 VB, 850-1600kg, E=1410 mm, pro kol. jed. 1637/2051
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Výškově stavitelná oj AL-KO Optima 161 VB, 850-1600kg, E=1410 mm, pro kol. jed. 1637/2051Není skladem42 188,00 Kč34 866,12 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Výrobce: | AL-KO |
|---|---|
| pro celkovou hmotnost přívěsu min.: | 850 kg |
| pro celkovou hmotnost přívěsu max.: | 1600 kg |
| minimální závěsná výška: | 280 mm |
| maximální závěsná výška: | 1100 mm |
| ovládací síla při pohybu vzad: | cca 30-40 kg |
| ovládací síla při pohybu vpřed: | cca 25-30 kg |
| délka brzdy bez spojovacího zařízení: | 456 mm |
| délka středního dílu: | 700 mm |
| délka zadního dílu ("E"): | 1250 mm |
| provedení pro vysoké pracovní zátěže: | ano |
| Part ID: | 20059103 |
| Objednací číslo: | 80092 |
Výškově stavitelná oj AL-KO Optima 161 VB , 850-1600kg, E=1250 mm, pro kol. jed. 1637/2051
Výškově stavitelná oj AL-KO Optima 161 VB je vhodná mimo jiné i pro přívěsy s mobilními pracovními stroji, přívěsy za autobusy, a díky své vysoké stabilitě i pro profesionálně používané transportní přívěsy.
Pozor! Dodáváno bez tažné spojky nebo oka.
- Pro přívěsy s maximální celkovou hmotností 1600 kg
- Tento typ je určen pro vysoké pracovní zátěže
- Díky paralelogramu zůstane nájezdová brzda vždy ve vodorovné poloze, i po přestavení výšky
- Žárově zinkováno, bez chromu
- Tlumič nájezdové brzdy je upevněn samostatně pomocí kolíku, tudíž při vyndání šroubů tažné spojky či oka se tlumič samovolně nevysune.
- Tažná trubka vyrobena z litiny s nízkým opotřebením, minimální vůlí a snadnou vyměnitelností
- Parkovací a transportní poloha v úhlu 90° je možná po povolení horního spoje na tyči paralelogramu
- Montáž tažného oka na tažnou trubku zvnějšku (jako u příp. tažné spojky). Výměna tažné spojky / oka možná během 2 minut
- Plynová vzpěra pro snažší přestavení výšky
Při objednání tohoto zboží může být vyžadována záloha.
Parametry
VýrobceAL-KO
Zboží zařazeno v kategoriích






