Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Světla, odrazky, krytky
- Sdružené svítilny zadní
- LED diodové
- Svítilna WAS W243 sdružená LED 12-24V, L-BL/BR/KO/ML/CO/RZ
Svítilna WAS W243 sdružená LED 12-24V, L-BL/BR/KO/ML/CO/RZ
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Svítilna WAS W243 sdružená LED 12-24V, L-BL/BR/KO/ML/CO/RZSkladem1 906,00 Kč/ ks1 575,21 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- Provozní napětí 12-24 V (svítilna se sama přizpůsobí vstupnímu napětí)
- Chytrý design svítilen umožňuje zachování nejkompaktnějších rozměrů, i když mají integrovaný odrazový trojúhelník.
- Homologace E20, EMC
- Excelentní krytí svítilny IP6K9K (prachotěsné, odolné proti tlakové vodě, páře) umožňují provoz v nejtěžších podmínkách.
- Neonový efekt zadních obrysových i směrových světel zajišťuje atraktivní design a výbornou viditelnost bez nežádoucího oslňování.
- Svítilna je osazena zadními obrysovými světly ve formě tří červených LED pruhů s neon efektem. Ty slouží zároveň jako směrové světlo - v případě aktivace směrového světla blikají žlutě, případně střídají žlutou a červenou barvu, pokud je současně se směrovým světlem zapnuté i zadní obrysové.
- Součástí balení jsou odnímatelné distanční podložky o výšce 21,5 mm
| Výrobce: | WAS |
|---|---|
| určení strany: | levá |
| směrová svítilna (blinkr): | ano |
| brzdová svítilna: | ano |
| zadní obrysová svítilna: | ano |
| osvětlení registrační značky: | ano |
| mlhová svítilna: | ano |
| zpětná svítilna (couvačka): | ano |
| integrovaná odrazka: | ano |
| typ odrazky: | trojúhelníková |
| provedení lampy: | LED |
| provozní napětí: | 12-24V |
| neon efekt: | ano |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 2 m |
| homologace: | E20, EMC |
| krytí: | IP6K9K |
| výška: | 142 mm |
| šířka: | 163 mm |
| hloubka: | 53,5 mm |
| uchycení svítilny: | 2x šroub M6 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů: | 63,5 mm |
| Part ID: | 1612 L |
| Objednací číslo: | 100883 |
Parametry
VýrobceWAS
Zboží zařazeno v kategoriích











