Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Světla, odrazky, krytky
- Obrysová světla
- Poziční světla přední
- Svítilna přední obrysová LED HORPOL LD 2732, 12-24V, na držáku
Svítilna přední obrysová LED HORPOL LD 2732, 12-24V, na držáku
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 2
- Komentáře 0
Svítilna přední obrysová LED HORPOL LD 2732, 12-24V, na držákuSkladem183,00 Kč/ ks151,24 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Výrobce: | HORPOL |
|---|---|
| určení strany: | levá/pravá |
| přední obrysová svítilna: | ano |
| integrovaná odrazka: | ano |
| provedení lampy: | LED |
| provozní napětí: | 12-24V |
| neon efekt: | ano |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 0,45 m |
| homologace: | E9 |
| výška: | 60 mm |
| šířka: | 100 mm |
| hloubka: | 38,5 mm |
| uchycení svítilny: | gumová noha |
| rozteč montážních šroubů/otvorů: | 39 mm |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | LD 2732 |
| Objednací číslo: | 101329 |
Zboží zařazeno v kategoriích











