Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Světla, odrazky, krytky
- Obrysová světla
- Poziční světla přední
- Svítilna přední obrysová LED GMAK G17, 12-24V, s odrazkou, QS150
Svítilna přední obrysová LED GMAK G17, 12-24V, s odrazkou, QS150
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Svítilna přední obrysová LED GMAK G17, 12-24V, s odrazkou, QS150Skladem329,00 Kč/ ks271,90 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Přední obrysová svítilna s integrovanou odrazkou. Svítilna je kompletně v provedení LED, automaticky se přizpůsobí vstupnímu napětí od 12 do 24 V
Svítilna je určena k vyznačení předního obrysu vozidla. Je opatřena integrovanou odrazkou, t.j. při osazení vozidla těmito svítilnami není nutná montáž dodatečných předních bílých odrazek.
| Výrobce: | GMAK |
|---|---|
| určení strany: | levá/pravá |
| přední obrysová svítilna: | ano |
| integrovaná odrazka: | ano |
| provedení lampy: | LED |
| provozní napětí: | 12/24V (dle žárovek) |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 0,1 m |
| homologace: | ano |
| výška: | 45 mm |
| šířka: | 79,7 mm |
| hloubka: | 22 mm |
| uchycení svítilny: | 2x otvor 5,5mm |
| rozteč montážních šroubů/otvorů: | 53 mm |
| materiál: | plast |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | G/17/32 |
| Objednací číslo: | 100523 |
Zboží zařazeno v kategoriích






