Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Světla, odrazky, krytky
- Obrysová světla
- Poziční světla přední
- Svítilna přední obrysová LED Fristom FT-069 na držáku, 12-24V
Svítilna přední obrysová LED Fristom FT-069 na držáku, 12-24V
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 1
- Komentáře 0
Svítilna přední obrysová LED Fristom FT-069 na držáku, 12-24VNení skladem94,00 Kč77,69 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Přední obrysová svítilna v multivoltážním LED provedení (provozní napětí 12-24 V) s integrovanou odrazkou. Díky připojení pomocí dvou přiložených Faston konektorů je v případě potřeby možné vyměnit poškozenou svítinu bez zásahů na kabelážích. Svítilna má osazení pro připojení plochého kabelu QS150 (2x1,5mm²).
| určení strany: | levá/pravá |
|---|---|
| přední obrysová svítilna: | ano |
| integrovaná odrazka: | ano |
| provedení lampy: | LED |
| provozní napětí: | 12-24V |
| typ vstupu (připojení): | konektor |
| typ konektoru: | 2x Faston 6,3 mm |
| homologace: | ano |
| výška: | 63 mm |
| šířka: | 100 mm |
| hloubka: | 46 mm |
| uchycení svítilny: | plastový držák |
| rozteč montážních šroubů/otvorů: | 40 mm |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | FT-069 BI LED |
| Objednací číslo: | 160854 |
Zboží zařazeno v kategoriích






