Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Světla, odrazky, krytky
- Obrysová světla
- Svítilna boční obrysová LED WAS W127, s odrazkou, QS150, 12-24V
Svítilna boční obrysová LED WAS W127, s odrazkou, QS150, 12-24V
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Svítilna boční obrysová LED WAS W127, s odrazkou, QS150, 12-24VSkladem192,00 Kč158,68 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Boční obrysová svítilna v LED provedení s integrovanou odrazkou. Svítilna je dodávána včetně snadno demontovatelného plastového držáku. Homologace umožňuje montáž svítilny s držákem i bez, ve vertikální i horizontální poloze.
| Výrobce: | WAS |
|---|---|
| určení strany: | levá/pravá |
| boční obrysová svítilna: | ano |
| integrovaná odrazka: | ano |
| provedení lampy: | LED |
| provozní napětí: | 12-24V |
| typ vstupu (připojení): | kabel zakončený konektorem |
| délka kabelu: | 0,5 m |
| typ konektoru: | QS150 |
| SNAP-IN protikus: | ano |
| homologace: | E20 10R-04 4127 |
| krytí: | IP66/IP68 |
| výška: | 45 mm |
| šířka: | 105,4 mm |
| hloubka: | 11,8 mm |
| uchycení svítilny: | 2x otvor 4,5mm |
| rozteč montážních šroubů/otvorů: | 85 mm |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | 901-J0.5 |
| Objednací číslo: | 101307 |
Parametry
VýrobceWAS
Zboží zařazeno v kategoriích







