Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Světla, odrazky, krytky
- Majáky a výstražné svítilny
- LED majáky
- Maják pevný oranžový Fristom FT-101 3S LED, nízký
Maják pevný oranžový Fristom FT-101 3S LED, nízký
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Maják pevný oranžový Fristom FT-101 3S LED, nízkýNení skladem1 273,00 Kč/ ks1 052,07 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| provedení lampy: | LED |
|---|---|
| provozní napětí: | 12-36V |
| spotřeba (při 12V): | 6 Watt |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 1,5 m |
| homologace: | E9, EMC |
| krytí: | IP68 |
| výška: | 78 mm |
| šířka: | 165 mm |
| hloubka: | 165 mm |
| rozteč montážních šroubů/otvorů: | 150 mm |
| materiál: | polykarbonát |
| teplotní odolnost min.: | -40 °C |
| teplotní odolnost max.: | 55 °C |
| Part ID: | FT-101 3S LED |
| Objednací číslo: | 101314 |
FT-101 3S LED MAG je výstražný maják osazený 20 LED diodami. Tento typ je určen pro montáž napevno pomocí tří šroubů. K napájení slouží kabel v délce 1,5 m. Výška pouhých 78 mm snižuje riziko poškození majáku například o nízkou větev.
Technické specifikace:
- Vodotěsný (IP68)
- Otřesuvzdorný (IK)
- Univerzální provozní napětí: 12-36V
- Příkon ve špičce / průměrný příkon:
- 12V - 2,1A / 0,5A
- 24V - 1,1A / 0,25A
- Výkon ve špičce / průměrný výkon:
- 12V - 18W / 6W
- 24V - 20W / 6W
- Světelný zdroj: 20x LED
- Frekvence záblesků: f = 2,0 Hz (+/- 0,1Hz)
- Provozní teplota: od -40°C do +55°C
- Homologace ECE 65 (TA1)
- Eletromagnetická kompatibilita EMC
- Vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu s výbornými optickými vlastnostmi
- Ochrana proti špatné polarizě zapojení
Zboží zařazeno v kategoriích








