- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Kola, pneu, disky
- Kola
- 14"
- Kolo 185 R14 C 104N Security TR603 (900 kg) M+S, 5,5J/ ET30, 112x5
Kolo 185 R14 C 104N Security TR603 (900 kg) M+S, 5,5J/ ET30, 112x5
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Kolo 185 R14 C 104N Security TR603 (900 kg) M+S, 5,5J/ ET30, 112x5Není skladem3 280,00 Kč2 710,74 Kč bez DPH
| Výrobce: | SECURITY |
|---|---|
| šířka pneu: | 185 mm |
| průměr disku: | 14 " |
| index nosnosti: | 104 (900 kg) |
| index rychlosti: | N (140 km/h) |
| maximální povolené huštění: | 450 kPa |
| šířka ráfku: | 5,5 " |
| zális: | ET 30 (IS 30) |
| průměr středového otvoru: | 66 mm |
| průměr roztečové kružnice šroubů: | 112 mm |
| počet děr pro šrouby: | 5 |
| dosedací plocha šroubů: | Kulová |
| období: | celoroční M+S |
| třída palivové účinnosti: | D |
| třída přilnavosti za mokra: | C |
| vnější hluk odvalování: | 72 dB |
| Part ID: | 59600340 |
| Objednací číslo: | 50202 |
Upozornění:
Skutečná úspora paliva a bezpečnost silničního provozu závisí především na chování řidičů. Zejména ekologická jízda může výrazně snížit spotřebu paliva. Pro optimalizaci přilnavosti za mokra a palivové účinnosti by měl být pravidelně kontrolován tlak v pneumatikách. Je třeba vždy přísně dodržovat vzdálenosti mezi vozidly s ohledem na brzdnou dráhu.
Vysvětlivky k použitým piktogramům:
| Index palivová účinnosti pneumatik |
| Třída přilnavosti pneumatiky za mokra |
| Vnější hlučnost odvalování v dB |
Další informace o označování pneumatik najdete na stránkách evropské komise:
http://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/?uri=CELEX:02009R1222-20120530
Zpětný odběr pneumatik je zajištěn zdarma na naší provozovně na adrese Popovičky 38, 251 01, nebo na jiných odběrných místech ELTMA. Více informací zde: https://www.eltma.cz/sberna-mista#map Pneumatiky nesmí být likvidovány jako netříděný komunální odpad.









