Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Kola, pneu, disky
- Disky
- 10"
- Disk 3,5Bx10 ET 0 (4x115) STARCO - výprodej
Disk 3,5Bx10 ET 0 (4x115) STARCO - výprodej
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Disk 3,5Bx10 ET 0 (4x115) STARCO - výprodejNení skladem678,00 Kč/ ks560,33 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Výrobce: | STARCO |
|---|---|
| šířka ráfku: | 3,5 " |
| průměr disku: | 10 " |
| průměr roztečové kružnice šroubů: | 115 mm |
| počet děr pro šrouby: | 4 |
| zális: | ET 0 (IS 0) |
| průměr středového otvoru: | 85 mm |
| dosedací plocha šroubů: | Kulová |
| hmotnost: | 2,26 kg |
| Part ID: | 274553-vyp |
| Objednací číslo: | 900010 |
Jedná se o výprodejové kusy, které mají drobné oděrky z přepravy. Oděrky byly ošetřeny zinkovou barvou, aby se předešlo nežádoucí oxidaci. Jedná se pouze o estetický problém, viz fotogalerie
Zboží zařazeno v kategoriích







