Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Světla, odrazky, krytky
- Obrysová světla
- Doplňkové obrysové svítilny
- Svítilna doplňková obrysová LED WAS W168.5/1174, 12-24V, pravá, neon ef.
Svítilna doplňková obrysová LED WAS W168.5/1174, 12-24V, pravá, neon ef.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Svítilna doplňková obrysová LED WAS W168.5/1174, 12-24V, pravá, neon ef.Skladem249,00 Kč/ ks205,79 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Výrobce: | WAS |
|---|---|
| určení strany: | pravá |
| přední obrysová svítilna: | ano |
| zadní obrysová svítilna: | ano |
| provedení lampy: | LED |
| provozní napětí: | 12-24V |
| spotřeba (při 12V): | 0,4 Watt |
| neon efekt: | ano |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 0,2 m |
| homologace: | E20 7R-02 1875 |
| krytí: | IP66/IP68 |
| výška: | 110,6 mm |
| šířka: | 58 mm |
| hloubka: | 145,1 mm |
| uchycení svítilny: | gumová noha |
| vyměnitelné sklo: | ne |
Parametry
VýrobceWAS
Zboží zařazeno v kategoriích











