Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Světla, odrazky, krytky
- Obrysová světla
- Poziční světla přední
- Svítilna doplňková obrysová LED HORPOL LD 2167 12-24V
Svítilna doplňková obrysová LED HORPOL LD 2167 12-24V
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží1
Svítilna doplňková obrysová LED HORPOL LD 2167 12-24VNení skladem270,00 Kč/ ks223,14 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Boční doplňková svítilna HORPOL LD 2167 pro přívěsy Rydwan v LED provedení.
| Výrobce: | HORPOL |
|---|---|
| určení strany: | levá/pravá |
| přední obrysová svítilna: | ano |
| boční obrysová svítilna: | ano |
| zadní obrysová svítilna: | ano |
| provedení lampy: | LED |
| provozní napětí: | 12-24V |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 0,5 m |
| homologace: | ano |
| výška: | 139 mm |
| šířka: | 48 mm |
| hloubka: | 35 mm |
| uchycení svítilny: | gumový držák |
| rozteč montážních šroubů/otvorů: | 32 mm |
| Part ID: | LD2167 |
| Objednací číslo: | 82167 |
Dostupnost: Obvykle 7 dnů
Parametry
VýrobceHORPOL
Související zboží 1
0 hodnocení
211,00 Kč
/
ks
174,38 Kč
bez DPH
211,00 Kč
/
ks
174,38 Kč
bez DPH
Není skladem
Zboží zařazeno v kategoriích










