Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Světla, odrazky, krytky
- Sdružené svítilny zadní
- LED diodové
- Svítilna WAS W150 sdružená LED 12-24 V, P, BL/BR/KO/CO/RZ,baj5 dynamický blinkr
Svítilna WAS W150 sdružená LED 12-24 V, P, BL/BR/KO/CO/RZ,baj5 dynamický blinkr
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží1
Svítilna WAS W150 sdružená LED 12-24 V, P, BL/BR/KO/CO/RZ,baj5 dynamický blinkrSkladem1 635,00 Kč/ ks1 351,24 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Výrobce: | WAS |
|---|---|
| určení strany: | pravá |
| směrová svítilna (blinkr): | ano |
| dynamický blinkr: | ano |
| brzdová svítilna: | ano |
| zadní obrysová svítilna: | ano |
| osvětlení registrační značky: | ano |
| zpětná svítilna (couvačka): | ano |
| integrovaná odrazka: | ano |
| typ odrazky: | netrojúhelníková |
| provedení lampy: | LED |
| provozní napětí: | 12-24V |
| neon efekt: | ano |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| typ konektoru: | bajonet 5 pinů |
| homologace: | ano |
| výška: | 104 mm |
| šířka: | 236 mm |
| hloubka: | 40 mm |
| uchycení svítilny: | 2x šroub M6 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů: | 150 mm |
| vyměnitelné sklo: | ne |
Dostupnost: 21 dnů
Parametry
VýrobceWAS
Související zboží 1
0 hodnocení
1 560,00 Kč
1 289,26 Kč
bez DPH
1 560,00 Kč
1 289,26 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích










