Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Světla, odrazky, krytky
- Sdružené svítilny zadní
- LED diodové
- Svítilna Fristom FT-270 sdružená LED 12V, L-BL/BR/KO/ML
Svítilna Fristom FT-270 sdružená LED 12V, L-BL/BR/KO/ML
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Svítilna Fristom FT-270 sdružená LED 12V, L-BL/BR/KO/MLSkladem715,00 Kč/ ks590,91 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Výrobce: | Fristom |
|---|---|
| určení strany: | levá |
| směrová svítilna (blinkr): | ano |
| brzdová svítilna: | ano |
| zadní obrysová svítilna: | ano |
| mlhová svítilna: | ano |
| integrovaná odrazka: | ano |
| typ odrazky: | trojúhelníková |
| provedení lampy: | LED |
| provozní napětí: | 12-24V |
| typ vstupu (připojení): | konektor |
| typ konektoru: | bajonet 5 pinů |
| homologace: | E9 |
| uchycení svítilny: | 2x šroub M6 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů: | 152 mm |
| materiál: | plast |
| teplotní odolnost min.: | -40 °C |
| teplotní odolnost max.: | 55 °C |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | FT-270 L NT LED PM |
| Objednací číslo: | 101660 |
Parametry
VýrobceFRISTOM
Zboží zařazeno v kategoriích










