Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Světla, odrazky, krytky
- Sdružené svítilny zadní
- Žárovkové
- Svítilna AJ.BA RL82 sdružená,P-BL/BR/KO/RZ, baj5A/baj4A
Svítilna AJ.BA RL82 sdružená,P-BL/BR/KO/RZ, baj5A/baj4A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Svítilna AJ.BA RL82 sdružená,P-BL/BR/KO/RZ, baj5A/baj4ASkladem431,00 Kč/ ks356,20 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Výrobce: | AJ.BA |
|---|---|
| určení strany: | pravá |
| směrová svítilna (blinkr): | ano |
| brzdová svítilna: | ano |
| zadní obrysová svítilna: | ano |
| osvětlení registrační značky: | ano |
| integrovaná odrazka: | ano |
| typ odrazky: | trojúhelníková |
| provedení lampy: | žárovkové |
| žárovky součástí balení: | ano (12V) |
| provozní napětí: | 12/24V (dle žárovek) |
| typ vstupu (připojení): | konektor |
| typ konektoru: | bajonet 5 pinů AJ.BA |
| homologace: | ano |
| výška: | 135 mm |
| šířka: | 188,5 mm |
| hloubka: | 50,5 mm |
| uchycení svítilny: | 2x šroub M5 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů: | 150 mm |
| vyměnitelné sklo: | ano |
| Part ID: | RL.82.120 |
| Objednací číslo: | 82120 |
Zboží zařazeno v kategoriích






