Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Kola, pneu, disky
- Pneu
- 14" a více
- Pneu 175 R14C 99Q (775 kg) Triangle TR652 M+S
Pneu 175 R14C 99Q (775 kg) Triangle TR652 M+S
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Pneu 175 R14C 99Q (775 kg) Triangle TR652 M+SSkladem2 143,00 Kč/ ks1 771,07 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Výrobce: | Triangle |
|---|---|
| šířka pneu: | 175 mm |
| průměr disku: | 14 " |
| index rychlosti: | Q (160 km/h) |
| index nosnosti: | 99 (775 kg) |
| období: | celoroční M+S |
| Part ID: | 175R14Triangle |
| Objednací číslo: | 666061 |
Parametry
VýrobceTriangle
Zboží zařazeno v kategoriích






