Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Světla, odrazky, krytky
- Osvětlení RZ (SPZ)
- LED
- Osvětlení SPZ (registrační značky) LED Fristom FT-016 (12-36V), QS150/cena za kus
Osvětlení SPZ (registrační značky) LED Fristom FT-016 (12-36V), QS150/cena za kus
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 1
- Komentáře 0
Osvětlení SPZ (registrační značky) LED Fristom FT-016 (12-36V), QS150/cena za kusSkladem173,00 Kč/ ks142,98 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- LED osvětlení registrační značky
- snadné a rychlé připojení pomocí konektoru QS150
- protikus konektoru QS150 je součástí balení
| provedení lampy: | LED |
|---|---|
| provozní napětí: | 12-36V |
| spotřeba (při 12V): | 0,25 Watt |
| typ vstupu (připojení): | kabel zakončený konektorem |
| délka kabelu: | 0,2 m |
| typ konektoru: | QS150 |
| SNAP-IN protikus: | ano |
| homologace: | ano |
| výška: | 83 mm |
| šířka: | 30 mm |
| hloubka: | 50 mm |
| uchycení svítilny: | 2x šroub M5 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů: | 45 mm |
| materiál: | plast |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | FT-016/1 LED QS150 M05 |
| Objednací číslo: | 101089 |
Zboží zařazeno v kategoriích






