Novinky
31.03.2026
OBJEVTE LIMITOVANOU EDICÍ 1205SUB750
U příležitosti oslav 90 let řemeslného zpracování představujeme limitovanou edici 1205SUB750. Tato limitovaná edice přívěsu je určena pro ty, kteří si...
číst celé
23.02.2026
SONDA II – maximální využití, minimální námaha při nakládání.
SONDA II – sklopné přívěsy nové generace
Do nabídky zařazujeme novinku v podobě sklopných přívěsů řady SONDA II od výrobce NIEWIADÓW. Tyto modely jso...
číst celé
12.08.2024
Prodejna Mělník na nové adrese!
NOVÁ ADRESA PRODEJNY MĚLNÍK! Nově je tato prodejna přesunuta na novou adresu !
Prodej přívěsných vozíků, skladem více než 200ks přívěsů k okamžitému ...
číst celé
- Úvod
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Nápravy, osy, tlumiče
- Nápravy
- Nebrzdené nápravy pro listová péra do 750 kg
- Náprava AL-KO Starr Plus (750kg) a= 1400 mm, 100x4
Náprava AL-KO Starr Plus (750kg) a= 1400 mm, 100x4
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Náprava AL-KO Starr Plus (750kg) a= 1400 mm, 100x4Není skladem5 270,00 Kč/ ks4 355,37 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Náprava AL-KO Starr určená pro montáž na listová péra.
| Výrobce: | AL-KO |
|---|---|
| brzděná/nebrzděná: | nebrzděná |
| maximální zatížení nápravy: | 750 kg |
| šířka nápravy v montážních úchytech: | 1400 mm |
| šířka nápravy přes dosedací plochy bubnů/nábojů: | 1830 mm |
| kolový úchyt: | 100x4 |
| hmotnost: | 19 kg |
| samostavy: | ne |
| odolnost vůči vodě: | Standardní |
Dostupnost: 16 týdnů
Parametry
VýrobceAL-KO
Zboží zařazeno v kategoriích






